زیر آسمان شب، با سکوت وعده دارم. لب حوض هشت ضلعی با ماهی قرمزهای زیبایش می نشینم. آب را نوازش می کنم. خنکایش که زیر پوستم می دود؛ گویی نوازشم را با بوسه ای نرم و آرام پاسخ می گوید. آب، راه و رسم مهربانی را بهتر از ما آدم ها می داند. به وقتش، در گنجه پاکی و زلالی را می گشاید و تحفه ای از مهر پیشکشت می کند.

نگاهم را به انعکاس آسمان می دهم؛ مهتاب در خاموشی شب، نور لطیفش را توی حوض ریخته و گوشه ای از حوض، بزم ماهی قرمزها را به تماشا نشسته است. ماهی ها حریر نور به تن کرده اند و گرداگرد مهتاب  به رقص درآمده اند.

من و مهتاب، میهمان سکوت و آرامش شب یم. مهتاب را نمی دانم از چه دلتنگ است! اما گاهی آدم ها دلت را می زنند. باید دست چین شان کنی. تعدادی شان را باید از زندگیت، لیست تماس ها و دیدارهایت دور بریزی. انگار ماهی ها تو را بهتر می فهمند. تو را بهتر می شنوند. گویی آغوش شب، مهربان تر است. تن احساسم را به آغوش شب می سپارم. بوی آغوش خدا را می دهد. دل گویه هایم را لب حوض، با مهتاب می گویم. می دانی که! مهتاب، به خدا نزدیک تر است!

#زهرا_خدری

#ماهی_ها_حریر_نور_به_تن_کرده_اند

بهار گیسوانش را افشان کرده

ابرها هم عاشق می شوند

ماهی ها حریر نور به تن کرده اند

ها ,ماهی ,اند ,نور ,تن ,کرده ,ماهی ها ,را به ,را می ,حریر نور ,نور به

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ایلام - گروه کانال دانلود فیلم آهنگ تلگرام شرکت توسعه فرا دانش آی تک طراحی وب سایت ردیاب و دزدگیر خودرو دارو و درمان فروشگاه فایل های نایاب مشاوره روانشناسی فقط جهت برداشتن دنبال کردن نمایندگی ایران رادیاتور کرمان 09229766368 تعمیر موتور آسانسور